Neem contact met ons op

Juraini Radio Media Groep 24/7 een wereldwijd online piratenzender sinds 2019-2020

*Radio begeleider: Brain van Leeuwen – brain@jurainiradiofm.nl

*Radio-assistent: Charlotte Duzong – charlotte@jurainiradiofm.nl

*Station manager: Levi Dijkhuizen

*Secretariaat: Vacature vrij

*Secretaresse: Shandhia

*App rechtstreeks met de DJ in de studio op 06 of stuur een appje.

*Algemeen: studio@jurainiradiofm.nl

*Nieuwstip: redaktie@jurainiradiofm.nl

*Communicatie: communicatie@jurainiradiofm.nl

*Manager: Levi Dijkhuizen – levi@jurainiradiofm.nl

*Contactpersoon van Juraini:
Sidiga Qadiri– sidiga@jurainiradiofm.nl

*Post:
Postbus 15, 2630 AA Nootdorp

*Studio:
De Doelen 11, 2631 KJ Nootdorp

*Redactie:
088-967 13 45

*Uitzending WhatsApp
06-81 25 47 05

*Contactpersoon van de Fanclub:
Dirk Jan Buter – fanclub@jurainiradiofm.nl

Krijtmolen 53
8044 TK Zwolle

Tel: 06-28 86 04 14

Stuur ons gezellig een kaartje naar de radiostudio
Juraini Radio
De Doelen 11

2631 KJ Nootdorp

Stuur een kaartje naar onze fanclub

Dirk Jan Buter

Krijtmolen 53
8044 TK Zwolle

Tel: 06-28 86 04 14

Mailen kan ook naar:

Algemeen: info@jurainiradiofm.nl

Schrijf anders ook: contact@jurainiradiofm.nl

Persberichten: redaktie@jurainiradiofm.nl

Fanclub: fanclub@jurainiradiofm.nl

Evenement: events@jurainiradiofm.nl

Koffietijd: koffietijd@jurainiradiofm.nl

Muziek in de Horeca: horeca@jurainiradiofm.nl

Juraini Radio Café: cafe@jurainiradiofm.nl

Delft On The Move: delftonthemove@jurainiradiofm.nl

Volg ons op social media
Wil je de leukste nieuwtjes niet missen?

Klik dan hier om ons op Facebook te volgen en klik hier om ons op Instagram te volgen.

JURAINI TV RADIOBOX is 24 uur per dag en 7 dagen per week te zien via YouTube, onder de naam ”Juraini TV RadioBox”

JURAINI PARADISE RADIO is af en toe van maandag tot met donderdag van 22.00 tot 00.00 uur te zien op: www.twitch.tv/jurainiradio2019

Verder maakt Juraini Paradise Radio het mogelijk om met een bluetooth-verbinding via je telefoon muziek af te spelen in je auto.



[There are no radio stations in the database]
App Juraini RadioFM
Hoe kan ik je helpen?
Hallo! Leuk dat u een WhatsApp stuurt naar Juraini RadioFM. Hoe kan ik je helpen?